+420 732 435 699

Společnost V.M.D. INVEST s.r.o. z vlastních finančních prostředků a prostředků od svých obchodních partnerů, kterými se můžete stát i Vy, nejprve nakupuje pozemky vhodné pro výstavbu rodinných popřípadě bytových domů (včetně vyhodnocení všech možných rizik a územního plánu obce).

Tyto pozemky, jelikož veškeré finanční prostředky jsou z financí firmy a Vašich investic, nejsou zatížené bankovní zástavou a to urychluje i následný prodej hotových novostaveb. Následně po koupi pozemků vyhotovuje náš autorizovaný projektant projektové dokumentace v souladu s územním plánem obce k povolení a realizaci staveb v projekčním programu ARCHICAD. Při projekci taktéž vyhotovujeme pro předprodej novostaveb profesionální vizualizaci v obrázkové i animované podobě v profesionálním vizualizačním programu LUMION. Následně zabezpečujeme povolení stavebního záměru. Po vydání povolení stavby začíná realizace stavby naší firmou resp. holdingovou firmou ( se stejným majitelem – jednatelem ) V.M.D. PROJETY-STAVBY Michal Ďurech s působností v realizaci a projekci novostaveb rodinných a bytových domů od roku 2005. Po realizaci hrubé stavby se nemovitosti nabízejí k předprodeji.

Při výběru pozemků využíváme našich zkušeností s řadou vyřízených stavebních povolení a znalostí možných vzniklých komplikací a také již dokážeme odhadnout vkus potenciálního kupce a to i při navrhování domů. V každé lokalitě taktéž vyhodnocujeme kupní sílu, dosažitelnost hypoték a další aspekty. Dle těchto faktů v některých lokalitách navrhujeme levnější stavby a v jiných zase naopak.

Naší doménou jsou zděné stavby a to s ohledem na následnou prodejnost hotové stavby. Nechceme tím říci, že kvalitně zpracované dřevostavby jsou špatné, ale většina klientů musí být dřevostavbou nadšená při jednání s firmou ještě před výstavbou.

Jakékoliv další dotazy Vám rádi zodpovíme při osobních schůzce.

+420 732 435 699        info@vmdinvest.cz

V.M.D. INVEST
Na Náměti 561/9  
28401 Kutná Hora

IČO: 08313831
DIČ: CZ08313831

GDPR  |   Kontakt  |   V.M.D. Stavby